Filtreeri postitusi

Insuldi teemaline veebikursus "Elu pärast insulti"

TAASTUSSTUUDIO ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla koostöös alustab Patsiendikooli raames 18. mail 2022 insuldi teemaline veebikursus "Elu pärast insulti".
Kursus on mõeldud insuldist taastuvatele inimestele (edaspidi Taastuja) ja nende lähendastele, et pakkuda emotsionaalset tuge ning jagada praktilisi nõuandeid ja soovitusi. Kursus annab osalejale võimaluse kohtuda virtuaalselt teiste insuldi läbi elanud inimestega, jagada oma muresid ja kuulata teiste inimeste kogemusi, saades seeläbi ideid idapäevaeluga toimetulekuks.
Kogemuste jagamised ja arutelud kaasteelistega pakuvad taastujale ja lähedastele mõistmist ja väga olululist n.ö. küünarnukitunnet.
Kursuse läbiviijaks on professionaalne taastusnõustaja Elen Kirt, kellel on läbi töötatud isiklik taastumise kogemus. Ta on läbinud vastavad väljaõpped ja koolitused ning on spetsialiseerunud insuldipatsientide taastumise temaatikale.
Kursus toimub veebikeskkonnas Teams. Kursust ei salvestata, et kõik osalejate arutelud, küsimused ja vastused saaksid olla avatud vormis ja võivad sisaldada delikaatset infot. Kõigil osalejatel on võimalus rääkida, esitada küsimusi või ka lihtsalt kuulata, vastavalt meeleolule.
Loe lisaks

Insuldi teemaline e-vestlusring

Septembris ja oktoobris kutsume teid osalema insuldi teemalistes vestlusringides, mis on suunatud insuldist taastuvatele inimestele ja nende lähedastele. Vestlusringi eesmärk on pakkuda osalejatele emotsionaalset tuge ning jagada praktilisi nõuandeid igapäevaeluga toimetulekuks. Samuti annab vestlusring osalejatele võimaluse kohtuda teiste insuldi läbi elanud inimeste ja nende lähedastega.
Loe lisaks

Arhiiv