Kommenteeri

Insuldi teemaline veebikursus "Elu pärast insulti"

TAASTUSSTUUDIO ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla koostöös alustab Patsiendikooli raames 18. mail 2022 insuldi teemaline veebikursus "Elu pärast insulti".
Kursus on mõeldud insuldist taastuvatele inimestele (edaspidi Taastuja) ja nende lähendastele, et pakkuda emotsionaalset tuge ning jagada praktilisi nõuandeid ja soovitusi. Kursus annab osalejale võimaluse kohtuda virtuaalselt teiste insuldi läbi elanud inimestega, jagada oma muresid ja kuulata teiste inimeste kogemusi, saades seeläbi ideid idapäevaeluga toimetulekuks.
Kogemuste jagamised ja arutelud kaasteelistega pakuvad taastujale ja lähedastele mõistmist ja väga olululist n.ö. küünarnukitunnet.
Kursuse läbiviijaks on professionaalne taastusnõustaja Elen Kirt, kellel on läbi töötatud isiklik taastumise kogemus. Ta on läbinud vastavad väljaõpped ja koolitused ning on spetsialiseerunud insuldipatsientide taastumise temaatikale.
Kursus toimub veebikeskkonnas Teams. Kursust ei salvestata, et kõik osalejate arutelud, küsimused ja vastused saaksid olla avatud vormis ja võivad sisaldada delikaatset infot. Kõigil osalejatel on võimalus rääkida, esitada küsimusi või ka lihtsalt kuulata, vastavalt meeleolule.
Kursusel käsitletakse järgnevaid teemasid:
  • Insulti haigestumine, kogemuslugu
  • Insuldi tagajärjed ehk tüsistused
  • Taastusravi võimalused, patsiendikogemus
  • Lähedastele
  • Elu pärast insulti samm sammult
Kursus on osalejatele TASUTA!

Esimene e-kursus toimub 18.05.2022 algusega kell 15.00
REGISTREERU KURSUSELE SIIN:
https://koolitus.regionaalhaigla.ee/cou.../view/2022/5/62563Lisa kommentaar

Email again: