Siinsete tekstide ja fotode kasutamine ajakirjanduslikel või kommertslikel eesmärkidel on ilma eelneva kooskõlastuseta keelatud!
©Copyright
Filtreeri postitusi

Teraapiad teevad imet

Teevad tõesti imet! Loomulikult juhul, kui teraapiat vajav inimene ka omalt poolt pingutab. On neid, kes tõesti püüavad ja keskenduvad tervenemisele ning on ka neid, kes veavad oma keha teraapiasse kohale suhtumisega – tehtagu mind korda! :) Ja kui kohe peale esimest seanssi imesid juhtuma ei hakka, siis loobuvad või süüdistavad spetsialiste ja terviseasutusi. Piinlik on kuulata neid lugusid, aga reaalsus on just selline.
Aga neile, kelle fookus on oma tervis paremaks saada, patsutan tunnustavalt õlale ja saadan teele ainult suured kiidusõnad. Ikka ise tuleb tegutseda, kuidas siis muidu.

Mina võtan oma rehabilitatsiooniprogrammi väga tõsiselt. Ma valetaksin, kui ütleksin, et kus ja kellega koostööd teha, ei oleks oluline. Valisin endale taastusravikliiniku ise välja ja see valik põhines alguses suuresti sõprade ja tuttavate arvamusel. Olen oma valikuga tänaseni rahul ja spetsialistid, kellega erinevaid teraapiaid läbin, on oma ala profid ja eksperdid. Rehabilitatsiooniteenuste pakkuja valiku saab küll inimene ise teha, aga teraapiateenuste valiku aitavad teha kohapeal rehabilitatsioonimeeskonna spetsialistid vastavalt inimese enda tervislikule seisundile ja vajadustele.

Mulle on paar korda arstide poolt öeldud, et ma ei saa kunagi 100% terveks. Arusaadav. Tundes väga suurt huvi ajuteaduse vastu, siis tean, et see väide on tõesti tõsi. Iseasi, mida selle teadmisega ette võtta. Mina otsustasin, et annan endast kõik ja jälgin, kui lähedale sellele sajale on võimalik jõuda. Kulugu selleks või aastaid, pingutan. Kõik, mis selleks on vaja teha, teen kaasa ja annan endast maksimumi.

Loe lisaks