Siinsete tekstide ja fotode kasutamine ajakirjanduslikel või kommertslikel eesmärkidel on ilma eelneva kooskõlastuseta keelatud!
©Copyright
Filtreeri postitusi

Mask maha!

On aeg rääkida depressioonist ausalt, läbi reaalse kogemuse ning spetsialisti pilgu läbi. Oma taastumisteekonna kirjeldamise juures olen esile toonud erinevaid kogetud emotsionaalseid seisundeid. Stressi, hirmu, ärevust, paanikat ja natuke olen puudutanud ka depressiooni.
Arutlesin sellel teemal inimesega, kes on isiklikult läbinud depressiooni keerulise labürindi, sellest välja tulnud ning läbi oma kogemuse ja õpingute asunud ise spetsialisti kingadesse, aitaja rolli. Avan ukse depressiooni maailma koos oma hea kolleegi, mõtte- ja õpingutekaaslase, depressiooni nõustaja Tiina Länkur´iga, kellelt küsisin küsimusi selle keerulise haiguse kohta.
Ei ole oluline, milline on aeg ja keskkond meie ümber, depressioon võib tabada igaühte meist. Püüad küll teha head nägu, et kõik on korras ja elu läheb edasi, aga mingil hetkel tuleb ikka mask maha võtta. Kuidagi ei tahaks, aga kui ise ei võta, siis varem või hiljem kukub see mask ise eest.

Loe lisaks