Siinsete tekstide ja fotode kasutamine ajakirjanduslikel või kommertslikel eesmärkidel on ilma eelneva kooskõlastuseta keelatud!
©Copyright
Filtreeri postitusi

Aastalõpu väljakutsed ehk bussireis Riiga

HEAD UUT AASTAT!

Tavaliselt tehakse kokkuvõtteid lõppeva aasta viimasel päeval. Mina aga olen juba aastaid teinud seda uue aasta esimestel päevadel. Mulle tundub, et nii on mul parem ülevaade tehtule ja lihtsam lõppenud aastat analüüsida.

Eelmine, 2019 aasta oli minu jaoks paljuski võitude aasta ja mõnes mõttes ka ettevalmistuste aasta uueks 2020 aastaks. Võitudeks võin lugeda kõike, mis puudutas mu tervist. Iga väiksemgi edusamm oli minu jaoks suur võit, iga väike muudatus parema enesetunde suunas tundus nagu lotovõit. Täpselt nii ma seda võtangi, võiduna. Lootus on edasiviiv jõud ja tunnetan, et lootust mul on. :)  Kui oled pikalt vedanud vägikaigast keeruliste terviseprobleemidega ja lõpuks ometi tunneli lõpust hakkaks nagu ere valgusekiir helendades paistma, siis ülevoolavad tunded on õigustatud.

Tööalaselt pean oma suurimaks saavutuseks eelmisel aastal taastusnõustamise teenuse sündi. Insuldiinimestele ja nende lähedastele leevenduseks ja abiks. Märtsis 2019 nägi ilmavalgust Taastusstuudio. Minule teadaolevalt olen Eestis ainukene isikliku kogemusega insuldi taastusnõustaja, kes tegeleb peale insulti taastusmisprotsessi käigus esilekerkivate psühholoogiliste probleemidega.
Loomulikult tuleb ette ka muudel teemadel nõustamisi https://www.taastusstuudio.ee/teenused .

Kokkuvõttes jääb eelmine aasta mulle meelde aktiivse aastana. Huvitavad inimesed ja kohtumised, eneseareng, koostööpartnerid, arendused, põnevad koostöökokkulepped uueks aastaks ja palju muud positiivset.

Uueks aastaks soovin ma kõikidele teile, head lugejad, et teil oleks julgust unistada suurelt, seejärel teha teoks need suured unistused, olla järjepidev ja kannatlik. Ja mis peamine - hooli enda tervisest!

Pea meeles, et endast hoolimine on prioriteet, mitte luksus!

Loe lisaks