Kommenteeri

Jalutuskäik eilsesse ja uude aastasse

HEAD UUT AASTAT!
Uus aasta on hoo sisse saanud ning jääb ainult loota, et ees ootab üks tegus ja põnev aasta.
Võtan hetke, et mõtiskleda ning teha plaane nii homseks kui tulevikuks. Kuna ajad maailmas on endiselt veel üsna segased, siis võib olla detailideni oma plaane paika panna ei saagi, aga samas miks mitte?!! Lihtsalt eelmisel aastal sai meile kõigile selgeks, et alati peab lisaks plaanile A olema varnast võtta ka plaan B ja miks mitte ka C. Tuleb olla natuke avatum ja ettenägelikum, kui varem ja liikuda julgelt edasi.

Nagu ikka, võtan uue aasta alguses kokku oma eelmise aasta. Mõeldes ajas tagasi, siis ei saaks öelda, et oli tegemist katastroof-aastaga. Mõni hetk kurvastas, aga õnneks rohkem oli neid hetki, mis rõõmustasid. Tuli olla ettevaatlik, loominguline, paindlik ja nupukas. Oli ka ootamatuid olukordi, nö ümbermängimisi, loobumisi. Samas oli palju rõõmsaid hetki kallite inimestega, toredaid uusi tutvusi, põnevaid koostöövõimalusi ning aasta kõrghetkeks kujunes muidugi suvine puhkuseringreis Eestis. Seda reisi ootasin ma suurema põnevusega, kui mõnda välisreisi. Siiani kisub suu naerule, kui ma sellest reisist mõtlen. Õnnetunde saamiseks ei pea kindlasti maakerale tiiru peale tegema, piisab ka väiksemast tiirust. Sellelt reisilt saime me kõike - kvaliteetaeg armsate inimestega ja muidugi see imelilus loodus. Päris sageli palusin meie auto peatada, et teha fotoklõpse mõnest põllust või puust. 😊

Ma olen õnnelik, et mu tervis pidas sellele pingelisele ja ootamatusi täis aastale küllaltki hästi vastu. Jätkan entusiastlikult oma taastumisteekonda ja olen endiselt kannatlik ning järjekindel.
Ma olen tänulik, et „minu inimesed“ on tänaseni minu kõrval ja meie teekond koos jätkub!
Midagi väga suurt ja olulist sai alguse aasta esimeses pooles. Startis insuldiinimeste jaoks oluline üleriigiline pilootprojekt „Insuldipatsiendi raviteekond“, kus TAASTUSSTUUDIO´l on projektis koostööpartneri roll. Ma väga loodan, et läbi selle ettevõtmise paraneb oluliselt insuldiinimeste taastumisteekond ning ka nende lähedased saavad edaspidi paremat tuge ja vajalikku informatsiooni. Ma saan kinnitada seda, olen omalt poolt sellesse pilootprojekti panustanud väga palju oma teadmisi ja kogemusi ning andnud endast parima, et insuldiinimeste raviteekond oleks edaspidi võimalikult sujuv. Aasta on veel projektiga minna ja lootused on kõrged!
Teen sügava kummarduse neile toredatele kangetele naistele THPNÜhingust, kes üllatasid oma liigutava źestiga, esitades minu kandidatuuri aasta missiooniinimeseks. Olla koos nomineeritud ühes kategoorias üleriigiliselt kodanikuaktiivsusega silma paistnud inimestega – see tähendab minu jaoks palju!
Eelmise aasta lõpus sain juurde ühe väga tähtsa tiitli. Aasta viimasel kuul sündis üks imearmas väike poiss ning minust sai uhke vanatädi. Mis saaks veel rohkem rõõmu teha! 😉
Kõiki toredaid hetki ja saavutusi möödunud aastast ma siia kirja panna ei saa, sest nimekiri läheks liiga pikaks. Ja uskuge mind, neid rõõmsaid hetki oli ikka omajagu palju. 😊

Kokkuvõttes...mis läks halvasti, sellest õpime ja oskame edaspidi neid kehvemaid hetki vältida. Mis läks hästi, arendame sel aastal veel paremaks! Tundus, et eelmine aasta oli nagu ettevalmistusaastaks millekski suuremaks. Mina olen valmis! Uued ideed ja mõtted on kirjas, huvitavad koostööpakkumised ootavad juba laual, järgmised olulised sammud tervise heaks plaani võetud ja mis kõige tähtsam – on suur rõõm tegeleda sellega, mis silmad särama panevad! 
Kas Sina oled uueks aastaks valmis? 😉

NB! Taastusstuudio Facebooki leht: https://www.facebook.com/taastusstuudio

Lisa kommentaar

Email again: